Çeşme temizlik hizmetleri

İzmir Çeşme Temizlik Hizmetleri

İzmir/Çeşme Buharlı Temizlik Hizmetleri
İzmir/Çeşme Temizlik şirketi Solunumsal alerjenler ev ve işyeri tozları,ev ve işyeri tozlarının ölçüsü ev ve işyerinizin mahaline , yer aldığı yerin iklimine, deniz seviyesinden yüksekliğine yönelik büyük oranlarda değişir.Ev ya da işyerinize (apartman dairesi ya da işyeriniz benzer değildir.) ya da tek evin çeşitli odalarında da değişkenlik gösterebilir(banyo ile yatak odası tek değildir).Fakat değişmeyen tek birşey vardır ki ev ya da işyeri tozları tek allerjen deposudur.Bu tozlar içerisinde alerjiye gerek durumda olan faktör mite (akar) dediğimiz toz böceğidir.

eşme-temizlikçi-arka-plan.jpg
Mite (Akar) lar: Akarlar minik örümcek benzeri canlılardır ve gözle görülemezler. Aşağı Yukarı 0.3 mm. uzunluğundadırlar. Toz içerisinde hayatını sürdüren ve solunum karayolu alerjilerine ne sebeple durumda olan 2 mühim akar türleri bulunmaktadır.Dermatophagoides pteronysinnus ve Dermatophagoides farinea bunların latince adlarıdır.Akarlar kişilerin deri döküntüleri ile beslenirler.Başlıca yatak içerisinde (yastıklar,yatak,yorgan yer halı vs.) yaşarlar, nedeni ise deri döküntülerinin en tek sürü yer aldığı yer buralarıdır.Depo, silo benzeri yerlerde de yüklü olarak bulunmaktadırlar.Akarların dışkılarındada alerjen etkisi veren tozlar vardır.

eşme-temizlik-iletisim1.jpg

Yataklardan ve halılardan edinilen tek gr tozda 2000 ile 15000 içinde akar olabilir . Toz akarlarına karşın durumda olan ALERJİ; astım ve rint, kimi zaman de konjonktivite sebep olur . Yakınmalar bilhassa uykudan uyanınca başlar. Bulgular sene boyu sürer fakat sonbahar ve kış mevsiminde kötüleşme gösterebilir.Eğer bu durumdan şikayetçi iseniz bizi arayarak uygun fiyatlara temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.